O nas

Jaka korzyść wynika z zadawania pytań?  W przeciwieństwie do udzielania rad lub pouczania, pytania zmuszają do myślenia, prowadzą do sformułowania odpowiedzi, w które sami wierzymy, i motywują nas do działania w oparciu o własne przemyślenia. Zadawanie pytań chroni więc przed biernym przyjmowaniem tego, co mówią inni, i przeciwdziała stagnacji, a także inspiruje do energicznego zastosowania naszych zdolności twórczych w celu rozwiązania poruszających nas dylematów. Pytania mogą więc często prowadzić do odpowiedzi, których się nie spodziewamy, uzdalniają do odkrywania możliwości wcześniej niedostrzeganych i uwalniania potencjału.

Na tej podstawie oferujemy szereg różnych inicjatyw zarówno na poziomie indywidualnym, jak i grupowym, których celem jest wsparcie Ciebie, jak i twojej organizacji, w skutecznym odkrywaniu i realizacji twojej misji życiowej. Zależy nam na tym, aby poprzez to, co robimy, motywować do rozwoju w każdej dziedzinie życia w oparciu o wartości chrześcijańskie.

Chcemy pomagać Ci w rozwoju rozumianym jako:


• przekraczanie swoich ograniczeń,
 
• nabywanie nowych umiejętności i wiedzy,
 
• dostrzeganie dostępnych możliwości,
 
• wychodzenie poza utarte schematy,
 
• odkrywanie drzemiącego w Tobie i innych potencjału…

…a wszystko to w oparciu o przekonanie, że jesteś kimś wyjątkowym, a Twoje życie nie jest dziełem przypadku! Pomożemy Ci wykorzystać czas i Twój potencjał tak, abyś coraz bardziej zbliżał się do pełni życia z pasją w zgodności z Twoim powołaniem.

Zespół

dr Wojciech Kowalewski

Prezes Zarządu

Pastor, doktor teologii praktycznej, mówca motywacyjny i coach. Jest członkiem zarządu i wykładowcą programu rozwoju przywództwa Centrum Edukacji Liderów oraz koordynatorem i głosem kampanii multimedialnej „Prosto z Serca”. Regularnie publikuje artykuły z zakresu duchowości, przywództwa i coachingu. Wykładowca na studiach MBA przy WSZP i studiów podyplomowych „Mentoring i Coaching” przy WSTS w Warszawie.

Agnieszka Kowalewska

Wiceprezes Zarządu i Project Manager

Certyfikowana nauczycielka języka angielskiego (University of Cambridge) oraz tłumaczka tekstów Right From the Heart Media Ministry (Atlanta, USA). Trener rozwoju    osobistego Career Direct Kompasu Kariery Crown. Od lat pasjonuje się i rozwija w dziedzinie coachingu i głęboko wierzy, że rolą coacha jest dostrzeganie i pomaganie innym w rozwoju złożonego w nich przez Boga potencjału. Żona Wojtka i mama Dawida.

dr Sławomir Torbus

Kierownik Programowy

Wykładowca Uniwersytetu Wrocławskiego, hellenista, specjalista w zakresie retoryki i biblistyki, mówca konferencyjny i kaznodzieja. Autor książki „Listy św. Pawła z perspektywy retorycznej” oraz  artykułów naukowych na temat retoryki biblijnej.

Jędrzej Rayski

Brand Manager

Projektant graficzny i bloger. Stworzył kilkadziesiąt identyfikacji wizualnych dla firm z całej Polski. Lubi pracować z ludźmi mądrzejszymi od siebie i tworzyć projekty, które w małym lub dużym stopniu zmieniają świat na lepsze.

Współpracujemy m.in. z:

- Tony Stoltzfus - MetaFormation Leadership Institute
- Instytut Przywództwa
- Nasze Inspiracje 
- Slot Art Festival
- Royal Rangers Polska
- Wrocławskie Forum Kobiet
- Akademia Radości Życia
- Steiger Polska